Z jednej strony chcielibyśmy słuchać tysięcy utworów z radia internetowego, albo serwisów strumieniowych, z drugiej jednak nie mamy odpowiedniego sprzętu, który dawałby nam takie możliwości? Jeśli nie chcemy kupować nowych urządzeń, które będą zajmowały sporo miejsca w naszym domu, albo chcemy mieć możliwość odtwarzania takiej muzyki z komputera, to z pewnością warto zobaczyć jakie możliwości daje nam Bluesound NODE 2i.

Jest to odtwarzacz, który jest stosunkowo niewielki, jednak podłączony do domowej sieci, oraz do wzmacniacza lub amplitunera, będzie dawał nam niesamowite możliwości.

Co zyskamy?

Jeśli zainwestujemy w odtwarzacz Bluesound NODE 2i, będziemy mogli korzystać z tysięcy utworów zamieszczanych w internecie, a to będzie oznaczało, że w każdej chwili będziemy mogli słuchać tego, co będzie nam dawało najwięcej radości.

Dodatkowo warto wiedzieć, że podłączenie takiego odtwarzacza Bluesound NODE 2i jest niezwykle proste, wystarczy tylko, że wykorzystamy do tego odpowiedni przewód i wepniemy go w odpowiednie wejścia.

O tym warto wiedzieć

Koniecznie trzeba zaznaczyć, że Bluesound NODE 2i strumieniuje muzykę do dowolnego systemu, a więc nie będziemy tutaj w żaden sposób ograniczeni.

Dodatkowo warto mieć świadomość, że sterowanie nim jest niezwykle proste, ponieważ możemy to robić nie tylko z pozycji komputera, ale również smartfona czy tabletu.

Korzystając z możliwości, jakie daje nam odtwarzacz Bluesound NODE 2i, będziemy mieli pewność, że zyskamy wysokiej jakości dźwięk, który będzie w stanie zaspokoić nawet najbardziej wybrednego megalomana.

Dlatego też warto inwestować w tego typu urządzenia.

Koniecznie zobaczmy co możemy tutaj wybrać, tak abyśmy mieli świadomość, że dzięki temu niewielkiemu urządzeniu, nie tylko zyskamy dostęp do ogromnej ilości plików, ale również będziemy mogli cieszyć się dźwiękami wysokiej jakości, które pozwolą nam na wychwycenie wszystkich tonów, pojawiających się w danym utworze.