Mogłoby się wydawać, że płyty gramofonowe to jedyne, co wróciło do łask po latach zapomnienia. Jak się jednak okazuje, możemy tutaj wybierać w znacznie większej ilości propozycji, które już kiedyś cieszyły się zainteresowaniem, a teraz wracają do łask, choć wydawało się, że to już będzie niemożliwe.

Chodzi tutaj o odsłuchiwanie muzyki ze specjalnych taśm. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych odtwarzaczy, które jak się okazuje, nie tylko są w stanie zapewnić nam niesamowite brzmienie, ale również prezentują się bardzo ciekawie, co niewątpliwie będzie przemawiało na ich korzyść i może nas zachęcić do tego, aby znalazły się one w naszym domu.

Zobaczmy jakie mamy tutaj propozycje


Przede wszystkim jeśli chcemy odtwarzać muzykę z taśm o szerokości 0,25 cala, to idealnie do tego celu będzie nadawał się magnetofon szpulowy Thorens TM 1600. Będziemy mogli tutaj korzystać z kompaktowego napędu.

Posiada on silnik z napędem bezpośrednim, a dodatkowo jeszcze mamy możliwość regulowania napięcia szpul, więc wszystko będziemy mogli dopasować do naszych potrzeb. Koniecznie trzeba tutaj powiedzieć, że magnetofon szpulowy Thorens TM 1600 napędzany jest trzema silnikami.

Co zyskujemy?

Jeśli zdecydujemy się zakupić magnetofon szpulowy Thorens TM 1600 możemy być pewni, że będziemy mieli możliwość cieszenia się ulubioną muzyką praktycznie bez żadnych zakłóceń. Mamy tutaj wysoki stosunek sygnału do szumu, a to powinno być dla nas jedną z ważniejszych informacji.

Taki magnetofon szpulowy Thorens TM 1600 jest niezwykle prosty w obsłudze, a co ciekawe możemy z niego korzystać zarówno w poziomie, jak i pionie, jeśli zainstalujemy go na ścianie. To oznacza, że zyskamy nie tylko nowe brzmienie, ale także będziemy mogli go wykorzystać w ciekawy sposób.

Zobaczmy jakie mamy tutaj możliwości, tak abyśmy mogli określić, czy jest to rozwiązanie odpowiednie dla nas. Z pewnością magnetofon szpulowy Thorens TM 1600 posiada potencjał, jednak najważniejsze jest to, abyśmy potrafili go dostrzec, bo tylko wówczas będziemy mogli powiedzieć, jak wiele może nam on zaproponować.